» »

הבהרה חשובה

שימו לב, חברת Teeter Hang Ups הינה היחידה בעולם אשר קיבלה תו תקן בטיחותי למיטות היפוך מארגון התקנים האמריקאי (ארגון ה-UL). כל מכשיר אחר עלול להיות מסוכן למשתמש. לאחרונה הובאו לארץ מכשירים זולים אשר עשויים להיות מפתים במחיר. אל תחסכו בבריאות שלכם. קנו את הטוב ביותר!

לצפיה במבחני השוואה בין Teeter לבין חיקויים לחץ כאן

היזהר מחיקויים זולים

מיטת היפוך אחת עלולה להיות דומה לאחרת, אך מראה יכול להטעות. מה שלא נראה לעין במבט ראשון הן תכונות העיצוב החיוניות להגנה על המשתמש. השוני באיכות מיטות ההיפוך הודגש ע"י מחקר בשנת 2010 שבוצע ע"י "Dynamark Engineering", חברה עצמאית אשר מתמחה בניתוח מכאני. הבדיקות נערכו עפ"י תו התקן UL 1647, הקובע דרישות ייחודיות עבור מיטות היפוך. החברה ערכה בדיקות ביצועים שכללו מבחר דגמים של מיטות היפוך. התוצאות לא היו פחות ממזעזעות! אנא קרא את ההמשך כדי להבין מדוע גב Back מבית Teeter Hang Ups הוא הדרך הטובה ביותר לרפא את כאבי הגב.

מבחן סיבולת

דרישות תו התקן הבטיחותי UL 1647: שלושים אלף סיבובים המבוצעים תחת משקל הגוף המקסימלי (עפ"י המפרט). נעילת הקרסול, פלטפורמת הרגל וההיפוך ממצב רגיל להיפוך מלא נבדקו כדי להבטיח שלא יהיה כישלון.
תוצאות המבחן: כל מיטת היפוך הועמסה במשקל הגוף המקסימלי לפי היצרן וסובבה כדי להדגים שימוש אמיתי. כל ארבעת המתחרים חוו תקלות קטסטרופליות, החל מעיקומים ועד לשברים במתכת. כל זאת רק ב 12% מדרישות תו התקן1647 UL. גב Backנשאר יציב ועבר את התקן ב 33% לפני שהמבחן הופסק. כלומר, תו התקן הינו 30,000 סיבובים תחת מעמסה מלאה, גב Back החזיק קרוב ל- 40,000 סיבובים. זה מוצר לכל החיים!
אתה יכול לחשוב, "למה אני צריך מיטת היפוך שתחזיק מעמד ל 30,000 סיבובים?", התשובה ברורה- כישלוןזה לא אופציה! אם ההליכון שלך נשבר, זה מעצבן. אם מיטת היפוך נשברת, זה עלול לפגוע בך. מספר הסיבובים המינימלי שכל משתמש מבצע ביום הוא 2, אך אנשים מתהפכים על מיטת ההיפוך הרבה יותר מפעמיים בכל שימוש, במיוחד אם הם נהנים מתנודה או שהם מותחים את הגב כדי להקל על כאבי גב תחתון. בממוצע מספר הסיבובים הינו 10, מה שאומר שכל מיטת היפוך אחרת תתקלקל, בלשון המעטה, אחרי שנה אחת בלבד.

מבחן הכוח

דרישות תו התקן הבטיחותי 1647 UL : מיטת ההיפוך חייבת להחזיק פי ארבע משקל ממפרט היצרן. (מקדם בטיחות פי 4).
תוצאות המבחן: במצב של היפוך מלא (90 מעלות), המשקל נוסף למיטת ההיפוך כדי לקבוע את העומס הסטטי המקסימלי של כל מיטת היפוך לפני שהיא נשברת. לא יאומן, חיקוי של מיטת היפוך אחת באמת נכשלה מתחת ל 18% של דרישת תו התקן וחיקוי נוסף של מיטת היפוך- החיקוי הכי טוב, נכשלה ב 40% מדרישת התקן. כולם נכשלו גם בבדיקה הזו. להשוואה, גב Back, החזיק משקל של 120%- פי 4.8 ממפרט היצרן ופי 3.5 יותר חזק משאר חיקויי מיטות ההיפוך. התוצאה הזו מדאיגה במיוחד מפני שבמצב של היפוך מלא עם תנועות ופעילות, הכוח שמופעל שווה לפי 2-3 ממשקל המשתמש.

מבחן ההרכבה

תוצאות המבחן: משתמש ממוצע מרכיב כל מיטה עפ"י ההוראות המוצרפות. זמן ההרכבה של החיקויים נע בין 54 ל 100 דקות, בהשוואה לגב Back, רק 13 דקות. 82% מהיר מאשר החיקויים.

מה זה אומר לך?

תוצאות הבדיקה מדגישות את האחריות שיש לך כמי שמחפש להזמין מיטת היפוך למשפחתך. כל חברה יכולה להגיד שהמוצר שלה הוא באיכות גבוהה, בטיחותי, אבל מה זה באמת אומר? איך אתה יודע מה האיכות האמיתית והאמינות של המוצר? תו התקן UL, נותן לך שקט נפשי, כשאתה יודע שכל מוצר עם סמל זה נבחן ואושר בטיחותית ואיכותית. גב Back הינו המוצר היחיד בעולם בעל תו התקן1647 UL.