שיטת ההיפוך

שיטת ההיפוך

התועלת יכולה להיות מושגת כבר לאחר 5 דקות וזווית היפוך של °20. מובן שניתן לשהות על המתקן את כל הזמן הרצוי לך ובכל זווית עד להיפוך מלא של 90° תלוי במידת הכאב ויכולתך לבצע פעולה זו. גב BACK אינו מיועד לילדים ומומלץ לשימוש מעל גובה של 142 ס"מ ועד 198 ס"מ. אנשים רבים מדווחים על שיפור ניכר כבר לאחר כשבועיים אך רצוי להמשיך ולנסות לפחות חודש עד שמורגש שיפור.

שיטת היפוך לטיפול בכאבי גב

הגב הוא כמו מכונה המורכבת מחלקים נעים רבים. ישנן דרכים שונות לחזק את הגב ולהביאו למצב טוב מבחינה רפואית. גב BACK הוא אחד מהמכשירים האלה המאפשרים בקרה יומית על מצבו. הייחוד במוצר זה הוא איכותו מבחינת החומרים המרכיבים אותו,בנייתו על ידי מהנדסי מתכות בהכוונת אורטופדים ופיזיותרפיסטים והניסיון הרב שנצבר ב-39 שנות פיתוח

מהי שיטת ההיפוך?

Inversion היא שיטת טיפול עתיקת יומין אשר בבסיס הטיפולי עומדת ההנחה שכח הכבידה הוא הגורם המשפיע ביותר על כאבי גב. השיטה באה לשנות את המצב הרגיל בו נמצא הגוף כל שעות היממה על ידי היפוך:רגליים למעלה וראש כלפי מטה בזויות משתנות על ידי המשתמש.במהלך היום כח הכבידה גורם ללחץ רצוף על עמוד השדרה לכל אורכו. הדיסקים שאמורים להיות מופרדים זה מזה מתקרבים אחד לשני ונגרם לחץ על שרשי העצבים-ומכאן הכאב. כמו כן נפגעת גמישותו של עמוד השדרה. תנועת ההיפוך על גבי השולחן-גב back במשך 20 דקות ביום בזוית משתנה שבין 20-60 מעלות מקלה ומשחררת את הלחץ על עמוד השדרה ומאפשרת לנוזל תנועה חופשית.כך גדל המרווח בין החוליות,הלחץ מהעצבים נמנע והתוצאה היא שחרור מכאב עד העלמותו המוחלטת ומניעה לטווח הארוך.

הכרות עם שיטת ההיפוך

ביכולתך לכוון את המכשיר לזוית הרצויה לך ולהפוך עצמך בעזרת מערכת שיווי המשקל המדויקת של המכשיר, המאפשרת לך שליטה מוחלטת על המהירות וזויות ההיפוך, כל זאת בעזרת תנועות הידיים. מתיחה כזו משחררת כל חוליה בנפרד, מפחיתה את כאב הגב ועוזרת להפחית את המשקל הפועל על השלד.

בנוסף לתועלות האלה, רופאים רבים, פיזיוטרפיסטים ומאמני ספורט מכירים בשיטה כפתרון אפקטיבי למניעת לחץ בין חוליות ואת כל התופעות הנובעות מלחץ זה: בלט דיסק, פריצת דיסק, ולראיה, ביה"ס הצבאי האמריקאי לספורט ולכושר גופני משתמש במכשירים בתכנית אימונים מסודרת. חברת Teeter Hang Ups המייצרת מכשיר זה החל משנת 1981 מתמקדת באיכות המוצר ובבטיחותו ולה אישור UL 1647 המציב אותה כייחודה בתחומה.

שיווי משקל והתמצאות מרחבית

מחקר שנערך בימים אלה, מראה תוצאות טובות מאד בשיטת ההיפוך כעוזרת לפתח מודעות לשיווי משקל. חוסר ההתמצאות וחוסר שיווי המשקל נובע כאשר האזור העליון של האוזן התיכונה מגורה. צנחנים בצניחה חופשית, מתעמלי קרקע, קופצים מגובה למים וצוללנים, מדווחים ששיטת ההיפוך גורמת לגוף ולאוזן הפנימית להתמצא טוב יותר במרחב. השיטה משמשת לשפר בעיות מוטוריות הנובעות מחוסר שיווי משקל.