מיטת ההיפוך-גב Back המכשיר שבלעדיו לא הייתי יכול לעמוד ערב ערב על הבמה. 13 שנים של שימוש בו הצילו לי את הגב מפני פריצות דיסק וכאבים והוא הפך לחלק משגרת היום שלי. בבואי לארץ לסיבוב הופעות אני משתמש במכשיר הגב BACK וזו ההזדמנות להודות לעמוס אפרתי על השרות המעולה אותו קיבלתי.

למי שעדיין לא מכיר או טרם חווה את החוויה הזו של הגב back, אספר לכם שלפני כ 3 שנים רכשתי אותו לשימוש אישי ולטיפול בקלינ...

Posted by Dr-Izik Sadeh on Saturday, March 4, 2017

חברים יקרים . רציתי לשתף אתכם בחוויה טיפולית שעברתי .כפי שאתם יודעים אני גם מטפל גוף נפש . בחודשיים האחרונים סבלתי מ...

Posted by ‎נפתלי מזעקי‎ on Monday, March 14, 2016

כמעט שנה ללא גב תפוס. במהלך טיפול אצל הכירופקט שלי לאחר התקף חזק במיוחד, נתקלתי במיטת ההיפוך. שתי שיחות טלפון והסבר ממושך וסבלני מעמוס אפרתי הנפלא, המיטה אצלי בבית. מאז ועד היום, לא רק ש

Posted by Tamir Tidhar on Friday, December 4, 2015

שנה טובה ומבורכת עמוס, לך למשפחתך ולעסקיך. הבראת לי את הגב, פשוט כך, המון תודה.

פרופ' גיורא לנדסברג

לטפל בכאבי גב תחתון בעזרת מיטת היפוך מוכר לי בהחלט...בשנה שעברה בעלי סבל מפריצת דיסק ששיתקה אותו למיטה במשך חודש עד שמצאנו את הרעיון הגאוני הזה...זה הציל אותו! אני מאמינה שזה פתרון מצויין לרווח בין החוליות ולכן להקל על לחץ בין החוליות...לכן אני מאוד מאמינה בשיטה הזאת להקלה על כאבים במקרה של פריצת דיסק! זה אפשר לו לחזור לגובה המקורי שלו...גם נחמד :-)

ליז קוהן

"לא תאמין איך המכשיר שינה את חיי". היציבה זקופה, אין כאבי צוואר והמכשיר נותן לי רגיעה לכל היום. אני ערנית הרבה יותר

דלית שגיא

המכשיר שהציל את חיי והחזיר אותי לעבודה

מאיר מימון
אליאנה שלם

חשבתי שלא אשוב יותר לעבודה מרוב כאבי הגב, עד שהתחלתי להשתמש במכשיר ואז חזרתי לשגרת חיים ללא כאבים

עו"ד אביב אילון

לאחר שבועיים של שימוש במיטת ההיפוך, אנחנו שמחים לתת לך משוב מצויין. כולנו מקפידים להשתמש בהתאם להמלצות ולהנחיות וגם שרגא מרגיש בשיפור ההרגשה מיום ליום. אנחנו מודים לך מאד שחשפת אותנו למכשיר הנהדר הזה. שוב תודה לך וכל טוב.

לאחר שלושה חודשים שימוש במכשיר יש הקלה משמעותית בכאבי הגב שנובעים מפריצות דיסק והצרות בתעלה. אני משוכנע שבתוך זמן קצר כל הכאבים יעלמו. תודה על השירות והיחס

ד"ר פרדי מנדל, אורטופד גב

לאחר חצי שנה אני מאושר מכל רגע שאני נמצא על המכשיר. כאבי הגב נעלמו, הרגשתי הכללית מצויינת אני מרגיש צעיר ב-20שנה. ממליץ בחום רב לכל אחד ואחת.

ד"ר זכאי
שרה'לה ושרגא גריזמן
נתן מינסקי

מיטת ההיפוך שרכשנו אצלך לפני מס' חודשים בהחלט מוכיחה עצמה כיעילה. אימי עושה בה שימוש כ 2-3 פעמים בשבוע באופן קבוע ובנוסף במידה ומתחיל כאב גב. גם אני עושה במיטה שימוש מידי פעם. מייד אחרי השימוש במיטה יש הקלה משמעותית בכאבי הגב והם אף פוסקים. מאז תחילת השימוש במיטת ההיפוך ע"י אימי (המבוגרת) פסק הצורך לקחת אותה לטיפולי מתיחה אצל כירופרקט. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב הנגרמים מפריצות/בלטי דיסק. תודה רבה לך על השרות המעולה.

גיורא

מכשיר מצוין, יעיל, איכותי, שירות מעולה. המכשיר הפך להיות בשירות כל המשפחה. ממליץ בחום לכל הסובלים מכאבי גב. יצאת צדיק

הלל 054-2300004

לא האמנתי שבגיל 75 אני עוד מסוגל להשתמש במכשיר ולהתפך עליו. מכשיר מעולה. כאבי הגב חלפו לי. ממליץ בחום.

אריק ש. 050-5280497

ניסיתי הכל , שילמתי המון כסף על מטפלים וטיפולים שונים ולבסוף מצאתיגב Back -מיטת היפוך ואז נגמרו ייסורי. אצלי בבית כל יום ללא התרוצצות וחיפוש אחר מטפלים.

רציתי להגיד שאני מרגיש שיפור דרמתי בהרגשה הגב נראה לי הרבה יותר חזק והרגשה כללית מצויינת אני לא רוצה לפתוח פה יותר מדי אבל אני בהחלט מרוצה מרכישת המיטה. תודה ושנה טובה.

יריב אלון

תודה רבה ! עוד אתמול כבר השתמשתי בו. מוצר מדהים ! תודה רב על הכול.

עידן

יש שיפור משמעותי במצב.
אין לי כמעט כאב בכלל.
תודה לאל ולך :)

עמרי

התידדתי? החבר הטוב ביותר!! אפילו זוגתי מקנאה ! מעולה. אפילו הכאבים בברכיים נעלמו!! שבוע טוב

רוני
אתר החברה בארה"ב