המלצות

מיטת ההיפוך-גב Back המכשיר שבלעדיו לא הייתי יכול לעמוד ערב ערב על הבמה. 13 שנים של שימוש בו הצילו לי את הגב מפני פריצות דיסק וכאבים והוא הפך לחלק משגרת היום שלי. בבואי לארץ לסיבוב הופעות אני משתמש במכשיר הגב BACK וזו ההזדמנות להודות לעמוס אפרתי על השרות המעולה אותו קיבלתי.
מייק בורשטיין
שחקן
היי עמוס אני לקוח מאוד מרוצה בהחלט כלי שימושי ויעיל ולתחזוקה שוטפת אני עושה לך עבודת מכירות פעילה !😘
גולן תשבי
מנכ"ל ובעלים יקב תשבי
עמוס שלום
חל שיפור משמעותי כל פעם המיטה מצילה אותי מחדש.הייתי צריך מיטה כזאת כבר מלפני שנים רבות, גם היתה חוסכת לי הרבה כסף, אבל מעל הכל היתרון הוא שהמיטה אצלי בבית ובכל רגע נתון ביום אני יכול לטפל בעצמי בלי לקבוע תורים או לחפש רופאים ולחכות ולחכות.תודה רבה מוצר מעולה
אורן גיווין
050-2660217
מכשיר מצוין, יעיל, איכותי, שירות מעולה. המכשיר הפך להיות בשירות כל המשפחה. ממליץ בחום לכל הסובלים מכאבי גב. יצאת צדיק
הלל
054-2300004
שנה טובה ומבורכת עמוס, לך למשפחתך ולעסקיך. הבראת לי את הגב, פשוט כך, המון תודה.
פרופ' גיורא לנדסברג
לטפל בכאבי גב תחתון בעזרת מיטת היפוך מוכר לי בהחלט...בשנה שעברה בעלי סבל מפריצת דיסק ששיתקה אותו למיטה במשך חודש עד שמצאנו את הרעיון הגאוני הזה...זה הציל אותו! אני מאמינה שזה פתרון מצויין לרווח בין החוליות ולכן להקל על לחץ בין החוליות...לכן אני מאוד מאמינה בשיטה הזאת להקלה על כאבים במקרה של פריצת דיסק! זה אפשר לו לחזור לגובה המקורי שלו...גם נחמד 🙂
ליז קוהן
"לא תאמין איך המכשיר שינה את חיי". היציבה זקופה, אין כאבי צוואר והמכשיר נותן לי רגיעה לכל היום. אני ערנית הרבה יותר
דלית שגיא
המכשיר שהציל את חיי והחזיר אותי לעבודה
מאיר מימון
חשבתי שלא אשוב יותר לעבודה מרוב כאבי הגב, עד שהתחלתי להשתמש במכשיר ואז חזרתי לשגרת חיים ללא כאבים
אביב אילון
עו"ד
לאחר שבועיים של שימוש במיטת ההיפוך, אנחנו שמחים לתת לך משוב מצויין. כולנו מקפידים להשתמש בהתאם להמלצות ולהנחיות וגם שרגא מרגיש בשיפור ההרגשה מיום ליום. אנחנו מודים לך מאד שחשפת אותנו למכשיר הנהדר הזה. שוב תודה לך וכל טוב.
לאחר שלושה חודשים שימוש במכשיר יש הקלה משמעותית בכאבי הגב שנובעים מפריצות דיסק והצרות בתעלה. אני משוכנע שבתוך זמן קצר כל הכאבים יעלמו. תודה על השירות והיחס
ד"ר פרדי מנדל
אורטופד גב
לאחר חצי שנה אני מאושר מכל רגע שאני נמצא על המכשיר. כאבי הגב נעלמו, הרגשתי הכללית מצויינת אני מרגיש צעיר ב-20שנה. ממליץ בחום רב לכל אחד ואחת.
ד"ר זכאי
מיטת ההיפוך שרכשנו אצלך לפני מס' חודשים בהחלט מוכיחה עצמה כיעילה. אימי עושה בה שימוש כ 2-3 פעמים בשבוע באופן קבוע ובנוסף במידה ומתחיל כאב גב. גם אני עושה במיטה שימוש מידי פעם. מייד אחרי השימוש במיטה יש הקלה משמעותית בכאבי הגב והם אף פוסקים. מאז תחילת השימוש במיטת ההיפוך ע"י אימי (המבוגרת) פסק הצורך לקחת אותה לטיפולי מתיחה אצל כירופרקט. ממליץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גב הנגרמים מפריצות/בלטי דיסק. תודה רבה לך על השרות המעולה.
גיורא
לא האמנתי שבגיל 75 אני עוד מסוגל להשתמש במכשיר ולהתפך עליו. מכשיר מעולה. כאבי הגב חלפו לי. ממליץ בחום.
אריק ש.
050-5280497
ניסיתי הכל , שילמתי המון כסף על מטפלים וטיפולים שונים ולבסוף מצאתי. גב Back -מיטת היפוך ואז נגמרו ייסורי. אצלי בבית כל יום ללא התרוצצות וחיפוש אחר מטפלים.
שרה שומרוני
רציתי להגיד שאני מרגיש שיפור דרמתי בהרגשה הגב נראה לי הרבה יותר חזק והרגשה כללית מצויינת אני לא רוצה לפתוח פה יותר מדי אבל אני בהחלט מרוצה מרכישת המיטה. תודה ושנה טובה.
יריב אלון
תודה רבה ! עוד אתמול כבר השתמשתי בו. מוצר מדהים ! תודה רב על הכול.
עידן
יש שיפור משמעותי במצב. אין לי כמעט כאב בכלל. תודה לאל ולך 🙂
עמרי
התידדתי? החבר הטוב ביותר!! אפילו זוגתי מקנאה ! מעולה. אפילו הכאבים בברכיים נעלמו!! שבוע טוב
רוני