היפוך יכול להפחית כאבי שרירים

בעוד שהרעיון של שיטת ההיפוך הוא ניצול כוח הכובד לשחרור ומתיחת הגוף, האם ידעת ששילוב של תנועות קלות תוך כדי השימוש במכשיר יכול להוסיף עוד יתרונות?

לדוגמה, תנועה מחזורית- תנועות קלות מעלה ומטה מהנות וגורמות לך להרגיש נהדר.

מהי תנועה מחזורית?

תנועה מחזורית היא פעולה פשוטה של יצירת תנועה קבועה למעלה ולמטה, ממצב אופקי עד לזוית של 45-60 מעלות וחזרה. בזכות הדיוק המרבי של גב Back, באפשרותך לעשות זאת בעזרת תנועות ידיים קלות, ע”י העברת ידיך פעם אחת לאחור ולהחזירן לכיוון המותניים. (צפה בוידאו המצורף). בדגמים עם ידיות המתיחה (Traction Handles), באפשרותך למשוך ולדחוף אותן כדי לעשות את אותה הפעולה.

מהם היתרונות בתנועה מחזורית?

תנועות קלות קדימה ואחורה במהלך ההיפוך מסייעות במספר אופנים:

התנועה משחררת לחץ: כאשר אתה נע קדימה ואחורה, השרירים שלך משתחררים וגופך נרגע. תנועה זו, בשילוב עם הרפיה, עוזרת לעמוד השדרה להתיישר, להחזיר את הנוזלים לתוכו ולשחרר את הלחץ הפועל עליו.

  • תגיד שלום לכאבי השרירים: תוך כדי התנודות, השרירים מתכווצים ונרפים- אם בשרירים יש חומצות החלב תנודות אלו מסייעות בסילוקן מהשריר ומפחיתות את כאבי השרירים לאחר פעילות גופנית.

  • הגברת ההרפיה: התנודה היא פעולה מרגיעה ויכולה להקטין את הדופק כאשר אתה עושה זאת לאט. התנודות העדינות מרגיעות, במיוחד לאחר יום עמוס.

  • היפוך ארוך יותר: באפשרותך להגדיל את משך השימוש במכשיר כאשר אתה עושה תנועה מחזוריות, זאת באמצעות הפחתת הלחץ על הקרסול והראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *