מה אם אינני סובל כרגע מכאבי גב

ומה אם אינני סובל כרגע מכאבי גב

קיימים 3 סוגי בני אדם: אלה שסבלו מכאבי גב, אלה שסובלים מכאבי גב ואלה שיסבלו מכאבי גב. למעשה 3 הקטגוריות נכונות לכ-85% מהאוכלוסייה בהתאם להערכות מדעיות.
רוב אלה שמשתמשים במיטת ההיפוך-גב Back, עושים זאת בסבירות גבוהה משום הפתרון האפקטיבי -היעיל לכאבם.
אך מה אם הכאב הוא רק זיכרון מרוחק? האם יש צורך בשימוש במכשיר ההיפוך גם עכשיו? לפניך 4 תועלות המצדיקות שימוש במיטת ההיפוך גב Back:

שמירה על גב בריא


ברור מאליו שכאב הגב עליו עבדת קשה כדי להעלים, עלול לחזור ללא הודעה מוקדמת כתוצאה מתנועה או פעולה שלא התכוננת אליה. פגיעות כתוצאה מעבודות יום יומיות כמו גינון, ישיבה מול המחשב, סחיבת סלים מהסופר או פעילות ספורטיבית, יהיו קריטיות הרבה יותר לגב לא גמיש, יציבה לקויה או מפרקים לא מחוזקים. שימוש יום-יומי במכשיר, אפילו שהכאב חלף, חשוב לתחזוקת הגב, כמו צחצוח שיניים כל יום. 3-5 דקות ביום, מתיחות קלות לגב, מספיקות כדי לשמור על גמישות השרירים והמפרקים.
אם אינך זוכר איך להתחיל ומה לעשות-היכנס לתכנית התרגילים שבאתר אשר תוביל אותך שבוע אחר שבוע בהתקדמות איטית למיצוי המתיחות והתרגילים.

לחיות בנינוחות יתר

במרוצת חיינו הקדחתניים, לחצים פיזיים ונפשיים הם כמעט בלתי נמנעים.לכן, חיוני להקדיש לעצמך מעט זמן במהלך היום, אפילו למספר דקות כדי להפיג את הלחצים. נסו את גב Back בחדר שקט-והירגעו עם מוזיקה שקטה או בעזרת נרות ריחניים, תוך תנועה קדימה ואחורה בצורה מתונה כדי להגביר את זרימת הדם לכל חלקי הגוף ושחרור השרירים. גם תנועה כזו על המכשיר לפני השינה יכולה להכין את הגוף ולעזור בהירדמות מהירה ובשינה טובה בלילה.

הישארו פעילים

אין ספור משתמשים משתפים אותנו בסיפוריהם כיצד הצליחו להחזיר לחייהם את היכולת לשלוט ולהעלים את הכאב על ידי השימוש במיטת ההיפוך. הם הצליחו לחזור לפעילות רגילה עם חידוש הגמישות והאנרגטיות- ולהישאר פעילים תוך כדי עזרה לגוף להתמודד עם פעילויות יומיומיות. מספר דקות על מכשיר ההיפוך יעזרו גם לך לשחרר לחץ והתכווצויות אחרי ריצה, יעניק לשרירים מתיחה טובה אחרי עבודה קשה ויתקן כשלים זעירים בעמוד השדרה שנוצרו במהלך פעילות ספורטיבית או אחרת.
תנו לעצמכם בונוס על ידי היפוך קצר, תוך כדי שימוש בקשת המותנית ובהזרמת דם לכל חלקי הגב

היו חזקים

כאשר ההרגשה טובה ונוחה בעת היפוך על המכשיר בזוית של 60 מעלות או יותר, אפשר לשלב מספר תרגילים בנוסף לשימוש הרגיל. אימון מסוג זה הוא דרך טובה להגן מפני פציעות וכאבים עתידיים. כאשר בוחנים “מתכון” לכאבי גב אנו מגלים שהוא מבוסס על שרירים חלשים, ישיבה ממושכת ולחצים נפשיים שונים. לכן חשוב לבנות את ליבת החוזק על ידי ובעזרת כפיפות בטן ללא עומס, כך שלא ייגרם נזק לגב כזה שיכול להיגרם אם אותן כפיפות נעשות על הרצפה (כאשר כוח הכובד פועל על הגב). צריך לזכור, שרירים חזקים חיוניים לשמירה והגנה על המפרקים ומאפשר לך לעשות את אותם דברים שאתה אוהב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *